Park trampolin i sala zabaw dla dzieci - centrum rozrywki Warszawa Bemowo

Jesteś mieszkańcem Bemowa lub okolic i szukasz miejsca do zabawy dla całej rodziny? Chcesz zorganizować swojemu dziecku niezapomniane przyjęcie urodzinowe? A może interesuje Ciebie lub Twoją pociechę udział w ciekawych zajęciach sportowych? Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zapoznaj się z naszą ofertą. Park rozrywki oraz sala zabaw na Bemowie w Warszawie to obiekt, który proponuje wiele godzin świetnej zabawy dzieciom i dorosłym. Sprawdź, już dziś kup online bilet do naszego centrum i przyjdź na trampoliny!

Bezpieczna zabawa dla dzieci na Warszawskim Bemowie

Sala zabaw dla dzieci Bemowo inna niż wszystkie! Z propozycji parku rozrywki mogą skorzystać dzieci od 3. roku życia, ich opiekunowie, a także grupy przyjaciół. W naszej rozbudowanej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie! Trampoliny znajdujące się na salach to najnowocześniejsze sprzęty z wszelkimi certyfikatami dopuszczającymi je do użytku. Dlatego możesz mieć pewność bezpiecznej zabawy. Będzie nad nią czuwać także zespół naszych pracowników i animatorów.

Sala zabaw – zalety skakania na trampolinie

Jump fitness to nie tylko świetna rozrywka ale również sala zabaw dla dzieci Warszawa Bemowo! Poza tym, że umożliwi Ci spożytkowanie energii, doskonale wpłynie na Twoje ciało. Skakanie na trampolinie sprzyja zwiększeniu wydolności organizmu oraz poprawie kondycji fizycznej. To jednak nie wszystko! Dorośli trenujący regularnie mogą się spodziewać zmian w sylwetce ‒ ujędrnienia mięśni brzucha, nóg i pośladków.

Zorganizuj niezapomniane przyjęcie urodzinowe lub interesujące zajęcia w-f w naszej sali zabaw na Bemowie

Nauczycielom wychowania fizycznego proponujemy przeprowadzenie lekcji w naszym centrum rozrywki. Sala zabaw to nauka połączona z zabawą na pewno przypadnie do gustu wszystkim uczniom. Oferujemy także organizację wycieczek szkolnych.

Wszystkich rodziców, którzy szukają idealnego miejsca na przyjęcie urodzinowe swojej pociechy, zapraszamy do zapoznania się z możliwościami salami zabaw dla dzieci Fun Zone Warszawa Bemowo. Sale zabaw dla dzieci na Bemowie to idealna przestrzeń dla solenizanta i jego gości. Do wyboru są 2 pakiety ‒ każdy z nich zawiera 2 godziny zabawy i animacji oraz skarpetki antypoślizgowe dla uczestników imprezy.

Już dziś kup bilet i baw się świetnie w centrum rozrywki na Bemowie

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług i skorzystania z licznych promocji. Dokonując rezerwacji online, płacisz mniej! Nie zwlekaj i już dziś wybierz termin. Pamiętaj o przeczytaniu regulaminu i zabraniu odpowiedniego, komfortowego stroju do ćwiczeń. Masz jakieś pytania dotyczące trampolin, sali zabaw czy centrum Fun Zone? Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z pracownikami naszego parku i rozwiej wszelkie wątpliwości.

Zarezerwuj czas już dziś!

Liczba miejsc ograniczona

Zadzwoń

+48 608 240 006

Napisz

kontakt@fun-zone.pl