Park trampolin Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki – Park Trampolin Fun Zone czeka!

Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń, wybierz park trampolin Fun Zone, który znajduje się w Warszawie, niedaleko Ożarowa Mazowieckiego. Jesteśmy idealnym miejscem na wycieczkę dla rodzin posiadających dzieci, miłośników aktywności fizycznej czy klas szkolnych. Oferujemy wiele różnorodnych atrakcji takich jak sala zabaw, strefa ninja i malucha czy basen z gąbkami. Dzięki nim oddasz się wspaniałej rozrywce, zapomnisz o codziennych troskach i wzmocnisz mięśnie. Warto dodać, że organizujemy także niepowtarzalne urodziny czy eventy firmowe. Zachęcamy do sprawdzenia cennika i odwiedzenia nas!

Park trampolin z wieloma salami zabaw

Przygotowany kompleks składa się z wielu interesujących przestrzeni. W parku są cztery strefy trampolin, które umożliwiają wysokie, bezpieczne skoki oraz różnorodne akrobacje jak salta. Są one uwielbiane przez osoby w każdym wieku. W czasie wycieczek czy urodzin furorę robi też sala zabaw z basenem z gąbkami. Naprawdę trudno się powstrzymać przed spontanicznym wskoczeniem w miękkie materiały, bo to bardzo przyjemne uczucie – marzą o nim nawet dorośli. Z kolei rodzinom z małymi dziećmi polecamy kącik malucha, w którym znajdują się wspaniałe zabawki.

Inne atrakcje dla rodzin i zorganizowanych grup z Ożarowa Mazowieckiego

To nie wszystkie atrakcje dostępne w naszym parku trampolin. Aby organizowane urodziny czy szkolne wycieczki były bardziej szalone, udostępniamy salę zabaw z tyrolką, czyli specjalnym zjazdem linowym. Wzbudza ona ogromne i pozytywne emocje u dzieci, więc jest to miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić. Z kolei sprawność fizyczną można rozwinąć dzięki placu ninja z licznymi siatkami oraz poręczami. Osoby z zamiłowaniem do rywalizacji powinny sprawdzić strefę warrior. Rodziny czy znajomi mogą w niej stoczyć walkę na równoważni z użyciem miękkich, podłużnych elementów.

Wymarzone urodziny dla dziecka

Jako ceniony park trampolin organizujemy niezapomniane urodziny dla dzieci. Jeśli chcesz, aby był to cudowny, aktywnie spędzony czas, zleć nam to zadanie. Jesteśmy przekonani, że spełnimy marzenia młodego solenizanta, jego rodziny i przyjaciół. Do wyboru są trzy pakiety, aby każdy mógł dobrać rozwiązanie dopasowane do budżetu i potrzeb. W czasie przyjęcia zebrane osoby mogą przez dwie godziny korzystać ze wszystkich przygotowanych sal zabaw. Ponadto zapewniamy profesjonalnego opiekuna oraz skarpetki antypoślizgowe dla każdego uczestnika. Co więcej, na gości będzie czekać stół z pysznymi przekąskami i napojami.

Wycieczki do parku trampolin – łatwy dojazd z Ożarowa Mazowieckiego

Mamy też ofertę dla innych grup zorganizowanych. Oprócz urodzin zapraszamy też uczniów na wycieczki w ramach zajęć wychowania fizycznego. Sala zabaw z rozmaitymi przyrządami i skoczniami sprawia, że wysiłek jest przyjemnością. Zarówno młodsze, jak i starsze dzieci znajdą coś dla siebie oraz rozwiną swoje umiejętności. Tego rodzaju lekcje są dostępne od poniedziałku do piątku. Trzeba także dodać, że przygotowujemy nie tylko zajęcia dla szkół, uroczystości dla rodzin, ale także niebanalne spotkania dla firm oraz nadzwyczaj interesujące warsztaty np. w czasie wakacji.

Park trampolin Ożarów Mazowiecki

Park trampolin dla mieszkańców Ożarowa Mazowieckiego

Fun Zone to doskonały park trampolin w Warszawie, który jest położony blisko Ożarowa Mazowieckiego, więc to idealna propozycja dla jego mieszkańców. Organizujemy urodziny i inne eventy, które na pewno zapadną w pamięć przybyłych osób. Zapraszamy rodziny z dziećmi, rozmaite wycieczki czy grupy przyjaciół. Gwarantujemy, że każda sala zabaw jest wyposażona w najwyższej jakości sprzęt, który ma stosowne atesty i jest bezpieczny. Jesteśmy znakomitym wyborem niezależnie od pory roku. Warto oddać się cudownej zabawie i odwiedzać nas regularnie!

Zarezerwuj czas już dziś!

Liczba miejsc ograniczona

Zadzwoń

+48 608 240 006

Napisz

kontakt@fun-zone.pl