Park trampolin Sochaczew

Park Trampolin Fun Zone zaprasza Sochaczew!

Wszystkim osobom spragnionym niezwykłych wrażeń polecamy park trampolin Fun Zone w Warszawie. Jesteśmy znakomitym miejscem dla mieszkańców Sochaczewa i innych okolicznych miejscowości – w szczególności dzieci z rodzinami, klas szkolnych i miłośników aktywności fizycznej. Dzięki przygotowanym atrakcjom możliwa jest wspaniała zabawa, która polepsza humor, integruje z innymi osobami oraz wzmacnia mięśnie. Mamy różnorodne sale, gdzie możliwe są skoki po trampolinach czy gimnastyka. Ponadto organizujemy urodziny i spotkania firmowe. Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty i przekonania się, że gwarantujemy cudowne chwile rozrywki!

Park trampolin oferujący wiele zabaw nieopodal Sochaczewa

Na odwiedzających park trampolin czeka mnóstwo interesujących miejsc. W kompleksie są cztery nowoczesne strefy skoczni, na których można uprawiać gimnastykę czy ćwiczyć akrobacje. Jest to doskonała zabawa zarówno dla młodych, jak i dorosłych. Równie interesujące są baseny z gąbkami, z których często korzystają goście w czasie urodzin czy uczestnicy szkolnych wycieczek. W końcu chwila zapomnienia i szalony skok w miękkie wypełnienie stanowią marzenie wielu osób. Dla rodzin z małymi dziećmi przygotowaliśmy kącik malucha, w którym znaleźć można kolorowe i nietuzinkowe zabawki.

Inne atrakcje dla dzieci i nie tylko

Z myślą o różnorodnych potrzebach Klientów, zapewniamy też inne atrakcje i zabawy, które wypróbować może uczestnik wycieczki czy organizowanego spotkania. Polecamy salę ninja, rozwijającą ogólną sprawność oraz siłę. W jej skład wchodzą siatki do wspinania, a także poręcze. Tego typu gimnastyka jest bardzo korzystna dla zdrowia oraz powoduje mnóstwo uśmiechu. Równie interesująca dla dzieci i dorosłych jest strefa warrior. Przy użyciu specjalnych elementów można w niej stoczyć pojedynki na równoważni – przegrywa ten, kto spadnie z belki. Oprócz tego w naszym parku trampolin mamy też tyrolkę, czyli zjazd linowy.

Organizujemy urodziny dla dzieci

Jeśli zależy Ci, aby Twoje dziecko miało cudowne i oryginalne urodziny, koniecznie wybierz proponowaną ofertę. Organizujemy niezwykłe i pełne aktywności wydarzenia, które przypadną do gustu solenizantowi i jego gościom. Zależnie od wymagań i budżetu, możesz zdecydować się na trzy odmienne pakiety. W każdym wariancie przybyłe osoby mogą przez dwie godziny korzystać z przygotowanych w parku trampolin atrakcji. Zabawa na pewno będzie niezapomniana, bo sprzęt umożliwia gimnastykę, skoki czy wspinaczkę. Co więcej, zapewniamy profesjonalnego opiekuna i antypoślizgowe skarpetki, a także pyszne przekąski oraz zimne napoje.

Park Trampolin Sochaczew

Miejsce na wycieczki i gimnastykę – wygodny dojazd z Sochaczewa

Wśród licznych propozycji parku Fun Zone są także te dla grup pracowniczych czy szkolnych. Zachęcamy dzieci i nauczycieli do zrealizowania zajęć wychowania fizycznego na trampolinach. Liczne atrakcje sprawią, że gimnastyka, skoki i inne ćwiczenia będą przyjemnością. Tego typu zabawa zachęci uczniów do rozwijania swoich talentów sportowych i da mnóstwo wrażeń. W ramach swojej działalności przygotowujemy też eventy dla firm oraz rozwijające warsztaty pełne gier i szalonych rozgrywek.

Mieszkańcu Sochaczewa – odwiedź nasz park trampolin

Nasz położony w Warszawie nowoczesny park trampolin zaprasza osoby z Sochaczewa i okolic. Umożliwiamy doskonałe spędzenie wolnego czasu poprzez różnorodną gimnastykę. Jesteśmy miejscem, gdzie zabawie mogą oddać się dzieci z rodzicami, grupy znajomych czy zorganizowane wycieczki. Mamy najwyższej klasy sprzęt, który gwarantuje, że każdy skok czy salto jest bezpieczne. Co więcej, dbamy o atrakcyjne ceny i zapewniamy wzorowy kontakt. Koniecznie przyjedź i zapomnij, że istnieje grawitacja!

Zarezerwuj już dziś!

Liczba miejsc ograniczona

Zadzwoń

+48 608 240 006

Napisz

kontakt@fun-zone.pl